Zemzem suyunun faydaları ve mucizeleri / Bilimsel sonuçlar

0

Suyun farklı ses komutları ile adeta bir canlı gibi moleküler yapısının değiştiği geçtiğimiz yıllarda keşfedilmişti. Güzel sözler söylendiğinde moleküler yapısı düzenli hale gelen su, kötü bir söz/bir küfür söylendiğinde dağınık bir moleküler yapıda oluyor.

Geçtiğimiz aylarda da yeni Japon ve Alman bilim adamları yeni bir keşif üzerinde durdular. Zemzem Suyu’nun ses işle değişen moleküler yapısı şaşırtıcıydı. Zemzem suyunun hiç bakteri barındırmaması vb. gibi bilim dünyasında pek çok hayret verici özelliğe sahip olmasının yanı sıra ezan okunduğunda berraklaştığı ve çan sesinde karardığı ortaya çıktı.

Uzun zamandır zemzem suyu ve moleküler yapısı üzerinde inceleme yapan bilim adamları kaynağın sırlarını keşfetti. Ren Nehri’nin suyundan içen kişinin enerjisinin azaldığını farkeden Alman bilim adamı Dr. Knut Pfeiffer, sular üzerine inceleme yaparken bir miktar zemzem bulur ve içer, 35 dakika sonra da rahatladığını hisseder.

ZEMZEM BİR KOVA SUYU TEMİZLİYOR
Araştırmasını derinleştiren Alman bilim adamı Dr. Pfeiffer, şaşırtıcı bir gerçekle karşılaşır. Zemzemin mayalama özelliği bulunduğunu, bir bardağının bir kova şebeke suyunu temizlediğini, bu özelliğiyle bile enerji ve şifa kaynağı olduğunu tespit eder. Dr. Pfeiffer, “Su her şart atlında değişmiyor ama değiştiriyor. Çok acayip bir deney yaptım. Bir damla zemzem suyuna yüz damla normal su karıştırdım. Sonuçta gördüm ki suyun hepsi zemzeme dönüşmüş. Sonra bir damla zemzeme bin damla normal su karıştırdım. Ve yine gördüm ki hepsi zemzeme dönüşmüş. Bunun sebebi nedir, neden? Zemzem’de öyle bir enerji var ki başkasını değiştirir ama kendi değişmez” diyor.

EZAN SESİYLE PARLIYOR, ÇAN SESİYLE KARARIYOR
Zemzem kristallerini mikroskop ortamında inceleyen Japon bilim adamı Dr. Masura Emot , suyun moleküler (kristal) düzeninin değişen frekanslara göre farklılaştığını görür. Zemzem kristallerinin çan sesinde karardığını Kur’an-ı Kerim ve ezan sesinde ise parlaklaştığını fark eder. İncelemede her bir kristalin, Kâbe-i muazzamaya benzeyen bir doku oluşturduğu, zemzemin çan sesinde kristallerinin karardığını, Kur’an-ı Kerim ve ezan sesinde ise parlaklaştığını ve netleştiği tespit edildi.

Zemzem üzerine kaleme aldığı kitabı Japonya’da en çok satanlar arasına giren Dr. Emoto’ya göre zemzem, fiziksel ve kimyasal özellikleri bakımından yeryüzündeki bütün sulardan farklı. Dr. Emoto, “Zemzem, çevresinde cereyan eden bütün değişimleri hafızasına alıyor. Yapısı çok farklı. Bu, onu dünyadaki diğer elementlerin efendisi yapıyor. Müslümanların niçin hastaları tedavi etmek ümediyle Kur’an-ı Kerim’den sûreler okunup, suya üflediğini daha iyi anlıyorum” ifadesini kullanıyor.

Paylaş::

Yazar Hakkında

12 yılı aşkın süredir web tasarım ve php programlama çalışmaları ve öğretmenliği yapmamın yanı sıra 2006'dan beri teknove.com'da teknoloji yazarlığı yapıyorum.

Yorumunuzu Yazın