Vodafone hesaplı esnaf tarifesi | bereketli esnaf tarifesi kampanyaları

2

Cep telefonu operatörleri mesleklere yönelik kampanyalarını arttırmaya başladı. Vodafone‘da böyle bir kampanya ile yeni bir tarife hazırladı..

vodafone hesaplı esnaf tarifesi

vodafone hesaplı esnaf tarifesi

Vodafone Hesaplı esnaf tarifesi” ve “Bereketli esnaf tarifesi” adında iki tarife hazırladı. Evvel küçük ve orta ölçekli işletmelere sunduğu bu tarifelerin şimdi esnafa sundu. Bu tarifelerden yararlananlar özel haber servislerinden bilgi alabilecek. Ve bazı ayrıcalıklardan yararlanabilecek.

“Hesaplı esnaf tarifesi”nden ve “Bereketli esnaf tarifesi”nden yararlananlar iş ortaklarım programında 28 firma ile %60 civarı bir indirimden faydalanabilecek!

Ücretsiz özel haber servislerinden de esnaflar faiz indirimleri ve vergiler ve banka kredileri üzerine bilgiler kendilerine sms ile anında ulaşabilecek.

Paylaş::

Yazar Hakkında

12 yılı aşkın süredir web tasarım ve php programlama çalışmaları ve öğretmenliği yapmamın yanı sıra 2006'dan beri teknove.com'da teknoloji yazarlığı yapıyorum.

2 yorum

  1. “28 firma ile %60 civarı bir indirimden faydalanabilecek!” zaten bunun dışında bir atraksiyonu yok tarifelerin. Bu da o kadar aham şaham birşey sayılmaz. Sınırsız şirket hatları varken 28 firma seçip bir ton paranın yarısına görüşmek pek mantıklı değil gibi 🙂 Yine kazığı yiyen biz..

Yorumunuzu Yazın