Ücretsiz SMS Gönder

0

Uzun bir süre ücretsiz sms göndermek hakkında bir makale yayınlamıştım. Ücretsiz SMS gönder siteleri hemen kapandığı için ki özellikle şiddetli kandil mesajlarımız ile 🙂 yeni bir yer site paylaşalım.

ücretsiz sms

ücretsiz sms

Yazacağım web sitesinden vodafone, turkcell, avea cep telefonlarına ve kısa mesaj kabul eden sabit telefonlara gönderebiliyorsunuz. Alman yapımı web sitesinde günlük 5 sms gönderme hakkınız bulunuyor. Tabi bunu modeminizi resetleyip browser cachelerinizi temizleyerek yani çerezleri silerek tekrar resetleyebilir ve 5 sms hakkı edinebilirsiniz. Test ettiğimiz kadarıyla herhangi bir sorun bulunmuyor.

Zamanında yublu.com diye Türk yapımı bir ücretsiz sms sitesi vardı. Fakat bunlarda piyasada fazla tutunamadı. Sponsorlardan ne kadar iyi reklam geliri elde ediyor olsadalarda gönderilen mesaj sayısı arttıkça firma haliyle turkcell, vodafone, avea gibi gsm firmalarına daha fazla para ödemek zorunda kalıyor. Bunuda kısıtlamak ciddi bir hit kaybına neden oluyor ki maalesef gsm firmaları yinede fahiş fiyatlara toplu sms satışı yapıyor. Bunun bazı illegal yöntemleri olsada gsm firmaları bunu tespit ettiğinde yüksek bir ceza verebiliyor. Gerçi artık herkes akıllı telefona geçiyor fakat bu seferde 3g hizmetinden nasıl iteleriz fiyatı diye düşünen gsm firmaları yüzünden doğru düzgün iletişim kurmak zorlaşabiliyor.

Lafı fazla uzatmadan ücretsiz sms gönderim sitesinin kullanımından bahsedeyim hatta direkt olarak sizinle formu paylaşayım. Bu bölümden ücretsizsms gönderirken şunlara dikkat etmelisiniz;

  • Numaranızın başında +90 bulunması gerekmektedir
  • Mesela : +905415554433 gibi
  • Ardından mesajınızı geniş alana yazıp weiter yazan kısma tıklamalısınız
  • Reklamlar gelecek biraz beklemelisiniz
  • Resimli doğrulama kodu gelecek bunu yazın
  • Hemen altına eposta adresinizi yazın
  • Son olarak sms abchicken’a tıklayacaksınız
  • ve bu sayfaya yorumunuzu eklemeyi unutmayın

Paylaş::

Yazar Hakkında

12 yılı aşkın süredir web tasarım ve php programlama çalışmaları ve öğretmenliği yapmamın yanı sıra 2006'dan beri teknove.com'da teknoloji yazarlığı yapıyorum.

Yorumunuzu Yazın