Ücretsiz Bitcoin Kazanmak

0

Bitcoin spekülatörlerce eleştirilen, bitti denen fakat bitti dendikten sonra düşüşün ardından tekrar zirveye yönelen ve aynı zamanda alt yapısını block chain’in de atakları ile geliştiren kullanımı yaygın bir para birimi haline geldi. Kullanımı her ne kadar belli bir yaş kitlesinin ötesinde zor olsada teknolojiyle iç içe yetişen gençlerin gelecekte daha çok yöneleceği bir para birimi olduğu aşikar.

Bitcoin’e başlamak için akıllı telefonunuza Bitcoin Wallet (Bitcoin Cüzdanı) kurabilirsiniz. Kullanımı ile ilgili internette oldukça fazla kaynak var. Halihazırda kullanmaya başlayanlar ise az da olsa Bitcoin cüzdanına nasıl coin eklendiğini, nasıl bu coin’leri gönderebildiğini görmek istiyor. Bunun için boş vakitlerinizde hem biraz eğlence için hem de eğlenirken kazanmak için ücretsiz Bitcoin sitelerini kullanabilirsiniz.

Bugün bu ücretsiz BitCoin sitelerinden bazılarını tanıtacağız. Genellikle saat başı tıklama ile kazandığınız bitCoin’leri cüzdanınıza aktarabilirsiniz.

İlk bitcoin kazandıran web sitesi;

Bu siteye BitCoin Cüzdan Numaranızı ekleyerek kayıt olabilirsiniz. Saat başı jackpot çevirir gibi butona tıkladığınızda karşınıza gelecek otomatik sayıya göre coin kazanabiliyorsunuz. 9885 sayısına kadar 0.00000694 BTC kazandırırken sonrasında daha yüksek BTC miktarları kazandırabiliyor. Menü’de bulunan Multiply BTC kısmından da Jackpot oynayıp BTC’lerinizi yükseltebilmeniz mümkün fakat kaybetmemeye dikkat edin. Sık kullanılanlara ekleyip kafanıza estikçe siteye giriş yapıp BTC arttırabilirsiniz ve “Auto With Draw” kısmını Enable yaptığınızda bir hafta içerisinde kazandığınız BTC’leri hesabınızda görebileceksiniz.

Bir diğer BTC kazanma sitesi;

Bu siteye de cüzdan bilgilerinizle giriş yapıp saat başı BTC kazanabilirsiniz. Ayrıca BTC kazanabilmeniz için linklere tıklamak gibi farklı seçenekleri de mevcut. Otomatik olarak 100 ile 1200 arasında değişen SATOSHI veriyor. Satoshi bir isimlendirme anlamı ise 1000 Satoshi = 0.00001 Bitcoin şeklinde.

Daha eğlenceli ve iyi Bitcoin kazandıran bir site mi arıyorsunuz? O zaman bu siteyi es geçmeyelim;

BITFUTURECO.IN

BitFutureCo sitesine girip Register kısmından kayıt olun ve gelen E-Posta ile hesabınızı onaylatıp siteye giriş yapın. Site ilk kayıt olanlara 100 GOLD veriyor. Bu 100 GOLD eğlencenin ve kazancın ilk adımını atmanız için iyi bir miktar. 100 Altın sizin yatırım bakiyenizdir. Bu altınlarla sanal cihaz satın alıp Bitcoin üretmeye başlıyorsunuz. Sitede 4 adet oyunda mevcut fakat zar atıp altın kazanma gibi oyunlara girip altınlarınızı riske etmeden önce sanal makine almanızı tavsiye ederim.

Sanal makine almak için Devices kısmından Purchase New Devices’a tıklıyoruz ve 100 GOLD’luk olan makineyi alıyoruz. Bu makine şu anda size saatlik 0.07 Gold kazandırıyor. Bu makineden gelecek goldlarla hiç para harcamadan ikinci bir makineyi alabilmek için birkaç hafta sabretmelisiniz. Adım adım yeni makineler alarak GOLD üretimini arttırabilir ve sonrasında bu GOLD’ları BitCoin’e çevirebilirsiniz. Bu site BTC kazanmak için en iyilerden birisi diyebilirim. UNutmadan 10000 GOLD biriktirdiğinizde 1 Bitcoin’e sahip oluyorsunuz. Yani şu an ki kur ile 665TL <3 Ayrıca Daily Bonus kısmından günlük bonus altınınızı toplamayı unutmayın.

 

Paylaş::

Yazar Hakkında

12 yılı aşkın süredir web tasarım ve php programlama çalışmaları ve öğretmenliği yapmamın yanı sıra 2006'dan beri teknove.com'da teknoloji yazarlığı yapıyorum.

Yorumunuzu Yazın