Kullanım

KULLANIM ŞARTLARI

© 2006 teknove.com. Tüm hakları saklıdır. Bu sitede ki herhangi bir materyal başka bir internet sitesi veya başka bir yayın aracılığı ile yayınlanamaz, basılamaz, düzenlenip tekrar yayınlanamaz, herhangi bir yazıdan 40 kelime üzeri alıntı yapılamaz. Aksi takdirde Türkiye Cumhuriyeti yasalarını ihlal etmiş olursunuz. (Telif Hakları Yasası) İlgili kimseler 6 ay ile 2 yıl arası hapis cezası ve 50.000 TL tazminat davası ile karşılaşacaktır.

Uyarı: www.teknove.com sitesinin (Bundan sonra internet sitesi veya internet sayfası olarak bahsedilecektir) sahipleri ve/veya barındırmayı sağlayan host şirketi, içerikten ve kullanılan amaçlar için kesinlikle sorumlu değildir. Bu dosyalar ve bütün site içeriği, sadece özel maksatlar içindir. Eğer yazılımı, dosyayı veya kitabı iş için kullanmak istiyorsanız, lütfen yazarından veya perakendecisinden satın alın. Sitede bağlantılarla yayımlanmış herhangi bir yazılımı , dosyayı veya kitabı indirdiyseniz, resmi olarak satın almanız gerekir. Aksi takdirde ülkenin yasalarını ihlal ediyor olabilirsiniz. Eğer, bu Internet sayfası veya malzemesinin içeriği ile ilgili bir probleminiz varsa, kolayca Back(Geri) butonuna tıklayabilirsiniz. Eğer resmi bir amaç için bu sitede buluyorsanız (Anti-Korsan, hükümet veya herhangi bir yazılım şirketi ile bağlantınız varsa) herhangi bir sayfayı, herhangi bir HTML dosyasını ve bu sitenin yapılması için kullanılan herhangi bir kodu göremezsiniz, hiçbir dosyayı indiremezsiniz. Internet sayfasının, içerdiği bütün bilgi, özel amaçlar içindir, ve yukarıda söylenen amaçlar dışında siteyi görebileceğiniz (inceleyebileceğiniz) anlamına gelmez. Eğer, bu koşulları kabul etmeden bu Internet sayfasına girerseniz, 1995′te Bill Clinton tarafından imzalanmış olan Internet gizlilik anlaşmasının 431.322.12 numaralı maddesini ihlal ediyorsunuz demektir. Buradan elde ettiğiniz dosyaları saklayarak, Internet Sağlayıcı Servisimizi ve/veya servislerimizi veya şirketlerini tehdit EDEMEZSİNİZ, ve bu siteye üye olan, bu siteyi kullanan ve bu siteye giren herhangi birisini ya da aile bireyleri aleyhine DAVA AÇAMAZSINIZ. Bu siteye girmekle ve bu siteye girmeye devam etmekle açıkça yukarıda belirtilen tüm koşulları kabul etmiş sayılırsınız ve bütün uluslar arası İnternet kuralları ve Türkiye Cumhuriyeti yasalarına göre bu site içeriği hakkında, site, site kurucusu ve üyeleri aleyhine bir faaliyette bulunamaz, aleyhine dava açamaz, delil toplayamaz, şahitlik yapamaz, bu site aleyhine olabilecek hiçbir faaliyette bulunamazsınız.

EĞER BU ANLAŞMADA YUKARIDA BELİRLENEN MADDELERİ KABUL ETMİYORSANIZ, LÜTFEN BİR AN ÖNCE BU WEB SİTESİNİ TERK ETMELİSİNİZ ! HİÇBİR DOSYA, YAZILIM, KİTAP VEYA E-KİTAP İNDİRMEYİNİZ !

BÜTÜN İNDİRDİĞİNİZ DOSYALARI, KURULUMLARI, KİTAPLARI VE PROGRAMLARI BAŞLATMAK KENDİ SORUMLUĞUNUZ ALTINDADIR. HİÇBİR ŞEKİLDE www.teknove.com YÖNETİCİLERİ HOST SAHİPLERİ SORUMLU TUTULAMAZ.

teknove.com İNTERNET SİTESİNDE İLLEGAL PAYLAŞIM YAPILMAMAKTADIR. EĞER BÖYLE BİR İÇERİĞE RASTLARSANIZ BUNU BİZE ugur@teknove.com ADRESİNE E-POSTA GÖNDEREREK BİLDİREBİLİRSİNİZ. GEREĞİ TEKNOVE EKİBİ TARAFINDAN YAPILACAK PAYLAŞIM 24 SAAT İÇERİSİNDE İLLEGAL BULUNDUĞU TAKDİRDE KALDIRILACAKTIR.

Dikkatiniz ve anlayışınız için teşekkür ederiz…

TEKNOVE Teknoloji ve Tasarım Ekibi