En iyi windows phone oyunları

0

Oldukça hoş disney oyunları şu anda windows phone store’da yirmidört haziran’a kadar bedava. İşte nokia lumia telefonunuzda rahatlıkla oynuyor olabileceğiniz disney oyunları:

mektepler kapatıldı, tatil hazırlıkları gerçekleşti. Şu anda gençlerimize göre çok hoşlandıkları disney oyunları ile oyalanma ve rahatlama vakiti. Evladınızın çok hoşuna gideceği, çok tutulan, 8 değişik disney oyununu windows phone store’dan lumia telefonunuza bedava yükleme gerçekleştirebilirsiniz.

Yaz aylarına girildi, bundan sonra bıkana kadar oyun oynamak evlatlarımızın layıkı!

disney’in evladınıza hususi seçim yaptığı oyunlar ile çok eğleniyor olacaksınız. Oldukça hoş disney oyunları şu anda windows phone store’da yirmidört haziran’a kadar bedava. İşte nokia lumia telefonunuzda rahatlıkla oynuyor olabileceğiniz disney oyunları:

birinci Where’s my mickey?

disney’in bu çok tutulan oyununda, mickey’e devingen ve neşelendirici serüveninde yol bulmasını gerçekleştirin. Neşelendirici oyunlar oynarken zorlu bulmacaları çözün. Parmaklarınızla mickey’a ihtiyacı olan suyu bulması amacıyla yardım edin. Unutmayın bir yudum dâhi ehemmiyetli!

ikinci Where’s my water?

mesai ardından banyoda bitkinlik gidermek isteyen timsah swampy’nin borularla bir bela içinde. Banyosuna temiz su getirebilmek amacıyla o kişiye yardımcı olun. Başarılı ve ödül sahibi senenin oyununu derhal telefonunuza indirmeye başlayın!

üçüncü Where’s my perry?

where’s my perry oynamak ve bulmacaya çözüm sağlamak amacıyla suyun 4 değişik varyasyonunu da kullanıyor olmanız icap ediyor: katı, sıvı, gaz. Siz de ajan p’nin aktif çizgeler, lazerler ve heyecanlı harika alemine giriş yapmak amacıyla derhal indirmeye başlayın!

dördüncü toy story: smash ıt!

oyuncaklar tekrar geriye geldi! buzz, woody ve disney pixar’ın oyuncak hikayesi sinemasının öbür karakterlerine serüvenlerinde siz de dahil olun. Çok hoşlandığınız oyuncak hikayesi karakterlerinin bulunduğu bu oyun yepyeni ve üç boyutu olan etkisiyle sizi kah fezâya kah vahşi batı’ya taşıyor.

Beşinci Monsters faculty

canavarlar fakültesine hoşgeldiniz. Disney pixar’ın monsters faculty sinemasını baz alan iki eğlendirici küçük oyun içinden meydana gelen bu oyun içinde varlığının özüne in ve arasındaki o dehşetli canavarı meydana çıkart.

Altıncı wreck-ıt ralph

wreck-it ralph sinemasını mevzu alan beş değişik arcade oyunu içinden hangisini isterseniz seçim yapın. Talep ederseniz arkadaşlarınıza karşı da yarış yapabilirsiniz. Game central station’a derhal giriş yapın ve en büyük puanı sağlamak amacıyla oynamaya başlangıç yapın!

yedi. Disney solitaire (wp)

1 disney eskilerinden en iyisi olan disney solitaire ile oyun kişiliklerinden meydana gelen kartlarla 1 solitaire serüvenine girişin. Peter pan ve aslan kral benzeri filmleri mevzu alan oyun içinde iyi olmayanları mağlup edin ve çok hoşlandığınız kişilikleri tanımaya başlayın.

8. Where’s my water? iki

disney’in çok hoşlanılan puzzle oyununun son kısmını mevzu alan bu oyun içinde, where’s my water çok hoşlanılan çinli çizgi sinema oyuncusu xyy ile çin’de 1 ortaçağ serüvenine atılacaksınız. Yeraltı şehrinden arkadaşlarını kurtarmasına destek olacak ve tehlikeli kişilikli kurdu yenmek amacıyla ateş ve yağ benzeri elementleri kullanıyor olacaksınız!

not: kampanya wp alanındaki lumia aletlerı amacıyla yirmidört haziran tarihine değin geçerli olacaktır.

Paylaş::

Yazar Hakkında

12 yılı aşkın süredir web tasarım ve php programlama çalışmaları ve öğretmenliği yapmamın yanı sıra 2006'dan beri teknove.com'da teknoloji yazarlığı yapıyorum.

Yorumunuzu Yazın